Armeijassa tapahtuu II. Armeijassa tapahtuu II.
Jälkiabortti Jälkiabortti
Semmonen Semmonen
Hieman vahdin vielä ettei naapurin kisu pääse yllättämään :3 Hieman vahdin vielä ettei naapurin kisu pääse yllättämään :3
Kolibritipu ja vadelma Kolibritipu ja vadelma
On siellä paskaakin On siellä paskaakin
Ensimmäinen börh Ensimmäinen börh
Eri suunta Eri suunta
vihakommenteista tehty laulu vihakommenteista tehty laulu
Kipiä silimä Kipiä silimä
Turvasana. Turvasana.
Coom Eternal Coom Eternal
osasi harjoitella :3 osasi harjoitella :3
eipäs hypitä pöydille eipäs hypitä pöydille
Corona Corona
Nyt helepotti Nyt helepotti
tämä on sitä globalismia tämä on sitä globalismia
Nyt ymmärrän Nyt ymmärrän
Google Google
Aika sanoa hyvästit (rasismi free) Aika sanoa hyvästit (rasismi free)
Laulu Wernher von Braunista Laulu Wernher von Braunista
Lauantaifiilis Lauantaifiilis
Brrrrringg Brrrrringg
vanessa 2 vanessa 2
 463 näyttökertaa, 11 viestiä, 0.14 MB, 1 tiedosto, 06.03.2020 11:51:55
[ + 0 | ]

Australiassa saa tämän verran ruokaa tupakkiaskin hinnalla

[40389] [0.jpg] [0.14 MB] [700x519] [] []
0.jpg

koko

(11)  · 

pieni

(39)  · 

biene

(5)
06.03.2020 12:54:14 | 12:55:23
#314795 [+-] Piilota Suosittele

>>314793
Laitoin kyllä yläkanttiin. Sillä lailla laskeskelen aina kauppareissulla että pyöristän ylöspäin. Voi olla lähempänä 30€ :täkin.
Lidlistä jos käyt hakemassa niin pääsee varmasti siihen 26€.

06.03.2020 12:57:14
#314797 [+-] Piilota Suosittele

>>314795
Ite kyl heittäsin alle 30e arviot. Mut jooh. Toki noissa riippuu onko "merkki" porkkanoita esim vai jotain perus porkkanoita jotka maksaa max 1e tollanen pussi. Sama pastan kanssa. Perus pastaa saa tollase pussi johonki about 1e mut voi maksaa varmaa johonki 3-4e asti. Leipäki näyttää joltai maxsizesäästöpakkaukselta joka tuskin maksaa 2e enempää, vaikka voi toki olla isoki pussi jotain laadukkaampaa ja oikeesti maksaa 4-5e (en oo kyl koskaa tajunnu miks ostaa jotain "parempaa paahtista" ku se o shit tier leipää anyways :D).

06.03.2020 13:08:49
#314802 [+-] Piilota Suosittele

>>314795 suurin osa noista tuotteista maksaa 1-2€ suomessa. ainoa kallis on naudan jauheliha mikä maksaa on noin 4€ luokkaa. laskuissa pääsin aika lähelle tota 26€ summaa.

[ 11 viestiä | ]