Miten olla addiktoituneempi Luolas.. puhelimeen Miten olla addiktoituneempi Luolas.. puhelimeen
Juvalla on kivaa Juvalla on kivaa
Tässä on "viaton poistuminen" tanssini Tässä on "viaton poistuminen" tanssini
Gondola ja uudet farkut Gondola ja uudet farkut
Katainen Katainen
Ilmai-seksi Ilmai-seksi
Luolaston naiset Luolaston naiset
Ai saatana Ai saatana
onko jano onko jano
Pedari Pedari
Perääntykää! Minulla on kissa enkä pelkää käyttää sitä! >:3 Perääntykää! Minulla on kissa enkä pelkää käyttää sitä! >:3
Elon on kaikkialla Elon on kaikkialla
Fantasiamaailmat pähkinänkuoressa Fantasiamaailmat pähkinänkuoressa
Ricaneer Ricaneer
Mutta kun töissä ei katso pippelityttöjä Mutta kun töissä ei katso pippelityttöjä
Ikinä ei ole hyvä Ikinä ei ole hyvä
En ole nähnyt palloasi En ole nähnyt palloasi
Oink oink Oink oink
Haha, minä myös Haha, minä myös
U mad? ;3 U mad? ;3
*tink tink* *tink tink*
Hagrid seilaamassa Hagrid seilaamassa
"Täydellistä ankkaa ei ole ol..." "Täydellistä ankkaa ei ole ol..."
Vituttaa kuin juutalaista suihkussa Vituttaa kuin juutalaista suihkussa
 451 näyttökertaa, 11 viestiä, 0.14 MB, 1 tiedosto, 06.03.2020 11:51:55
[ + 0 | ]

Australiassa saa tämän verran ruokaa tupakkiaskin hinnalla

[40389] [0.jpg] [0.14 MB] [700x519] [] []
0.jpg

koko

(11)  · 

pieni

(39)  · 

biene

(5)
06.03.2020 12:54:14 | 12:55:23
#314795 [+-] Piilota Suosittele

>>314793
Laitoin kyllä yläkanttiin. Sillä lailla laskeskelen aina kauppareissulla että pyöristän ylöspäin. Voi olla lähempänä 30€ :täkin.
Lidlistä jos käyt hakemassa niin pääsee varmasti siihen 26€.

06.03.2020 12:57:14
#314797 [+-] Piilota Suosittele

>>314795
Ite kyl heittäsin alle 30e arviot. Mut jooh. Toki noissa riippuu onko "merkki" porkkanoita esim vai jotain perus porkkanoita jotka maksaa max 1e tollanen pussi. Sama pastan kanssa. Perus pastaa saa tollase pussi johonki about 1e mut voi maksaa varmaa johonki 3-4e asti. Leipäki näyttää joltai maxsizesäästöpakkaukselta joka tuskin maksaa 2e enempää, vaikka voi toki olla isoki pussi jotain laadukkaampaa ja oikeesti maksaa 4-5e (en oo kyl koskaa tajunnu miks ostaa jotain "parempaa paahtista" ku se o shit tier leipää anyways :D).

06.03.2020 13:08:49
#314802 [+-] Piilota Suosittele

>>314795 suurin osa noista tuotteista maksaa 1-2€ suomessa. ainoa kallis on naudan jauheliha mikä maksaa on noin 4€ luokkaa. laskuissa pääsin aika lähelle tota 26€ summaa.

[ 11 viestiä | ]