Persut servattu Persut servattu
kakka kakka
Etsi viisi virhettä Etsi viisi virhettä
Avunpyyntö lapsille Avunpyyntö lapsille
Pyöräkikkailija Viola Brand Pyöräkikkailija Viola Brand
Kirurgi Ville Veikko Elomaa varapuheenjohtajaksi Kirurgi Ville Veikko Elomaa varapuheenjohtajaksi
Taitaa olla aika normaali päivä Taitaa olla aika normaali päivä
Journey Journey
miu mau miu mau
HSL arki-iltana HSL arki-iltana
Synkkä ennuste Synkkä ennuste
Vastakysymys Vastakysymys
Toisen roska, toisen aarre Toisen roska, toisen aarre
Vasuritaloutta Vasuritaloutta
Mitäs vittua Mitäs vittua
Ääntelijä kuulee ekan kerran Kingiä Ääntelijä kuulee ekan kerran Kingiä
Ilmasto ja espanja. Ilmasto ja espanja.
Joakim apu Joakim apu
ei vittuuuuuu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ei vittuuuuuu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ei saa kiusata vammaisia Ei saa kiusata vammaisia
Ei ole valkoisen miehen kelit nämä Ei ole valkoisen miehen kelit nämä
Leirille "kouluttautumaan" Leirille "kouluttautumaan"
How dare you! How dare you!
Hieno mies Hieno mies
 403 näyttökertaa, 11 viestiä, 0.14 MB, 1 tiedosto, 06.03.2020 11:51:55
[ + 0 | ]

Australiassa saa tämän verran ruokaa tupakkiaskin hinnalla

[40389] [0.jpg] [0.14 MB] [700x519] [] []
0.jpg

koko

(11)  · 

pieni

(38)  · 

biene

(5)
06.03.2020 12:54:14 | 12:55:23
#314795 [+-] Piilota Suosittele

>>314793
Laitoin kyllä yläkanttiin. Sillä lailla laskeskelen aina kauppareissulla että pyöristän ylöspäin. Voi olla lähempänä 30€ :täkin.
Lidlistä jos käyt hakemassa niin pääsee varmasti siihen 26€.

06.03.2020 12:57:14
#314797 [+-] Piilota Suosittele

>>314795
Ite kyl heittäsin alle 30e arviot. Mut jooh. Toki noissa riippuu onko "merkki" porkkanoita esim vai jotain perus porkkanoita jotka maksaa max 1e tollanen pussi. Sama pastan kanssa. Perus pastaa saa tollase pussi johonki about 1e mut voi maksaa varmaa johonki 3-4e asti. Leipäki näyttää joltai maxsizesäästöpakkaukselta joka tuskin maksaa 2e enempää, vaikka voi toki olla isoki pussi jotain laadukkaampaa ja oikeesti maksaa 4-5e (en oo kyl koskaa tajunnu miks ostaa jotain "parempaa paahtista" ku se o shit tier leipää anyways :D).

06.03.2020 13:08:49
#314802 [+-] Piilota Suosittele

>>314795 suurin osa noista tuotteista maksaa 1-2€ suomessa. ainoa kallis on naudan jauheliha mikä maksaa on noin 4€ luokkaa. laskuissa pääsin aika lähelle tota 26€ summaa.

[ 11 viestiä | ]